Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

KościerzynaPCPR Kościerzyna

Powiat Kościerski - Serce Kaszub BIP Warsztat terapii zajęciowej Dom pomocy społecznej w Cisewiu Centrum Administracyjne Placówek - Opiekuńczo - Wychowawczych Dom pomocy społecznej w Stawiskach Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko Dolina Tęczy OHP Elektroniczna skrzynka podawcza

Aktualności

Wybrano Wykonawcę indywidualnego wsparcia psychologicznego w projekcie "Kierunek-Praca!"

Powiat Kościerski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, iż dokonało wyboru oferty cenowej na przeprowadzenie indywidualnego
wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu „Kierunek -Praca!".
Szczegółowe informacje znajdują się w Protokole poniżej:

Protokół dokonania wyboru oferty cenowej na przeprowadzenie indywidualnego wsparcia psychologicznego

13.06.2014

więcej...

 

Wybrano Wykonawcę indywidualnego wsparcia doradcy zawodowego w projekcie "Kierunek-Praca!"

Powiat Kościerski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, iż dokonało wyboru oferty cenowej na przeprowadzenie indywidualnego
wsparcia doradcy zawodowego dla uczestników projektu „Kierunek - Praca!".
Szczegółowe informacje znajdują się w Protokole poniżej:

Protokół dokonania wyboru oferty cenowej na przeprowadzenie indywidualnego wsparcia doradcy zawodowego

13.06.2014

więcej...

 

Grupa wsparcia dla rodzin zastępczych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie informuje, iż w dniu 5 czerwca 2014 r. o godzinie 16.00 odbędzie się w siedzibie Centrum (sala nr 12) grupa wsparcia dla rodzin zastępczych. Podczas tego spotkania, reprezentantki jednej z firm kosmetycznych przeprowadzą warsztaty dotyczące dbania o wygląd zewnętrzny. Przybyłych gości czeka również mała niespodzianka. Zapraszamy wszystkie rodziny zastępcze z terenu powiatu kościerskiego.

30.05.2014

więcej...

 

Dzień otwarty w ZUS

W dniu 21 maja 2014 roku we wszystkich placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na terenie całego kraju odbył się Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych. Inspektorat ZUS w Kościerzynie zaprosił przedstawicieli organizacji i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych, między innymi Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie, Polski Związek Niewidomych.

21.05.2014

więcej...

 

Dokonano wyboru oferty na realizację 3 szkoleń w ramach projektu pn. "Kierunek-Praca!"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie informuje, iż w wyniku ogłoszonego zaproszenia do złożenia oferty cenowej na przeprowadzenie dla 12 uczestników projektu pn. „Kierunek-Praca!” szkoleń z zakresu:
- „Autoprezentacja i komunikacja”,
- „Trening asertywności i budowania pewności siebie”,
- „Zarządzanie czasem i radzenie sobie ze stresem”,
na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych wpłynęło 16 ofert.
Na podstawie porównania złożonych ofert, najkorzystniejszą ofertę stanowi oferta złożona przez ABIKA" Akademia Biznesu i Kariery sp. soc. oraz FUH „JOKER" Zbigniew Olender.

09.05.2014

więcej...

 

Wyniki Komisji rozpatrującej wnioski na dofinansowanie ze środków PFRON w zakresie: SPORT, KULTURA, REKREACJA I TURYSTYKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 2014

Dnia 7 maja 2014 r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie odbyło się posiedzenie komisji rozpatrującej wnioski o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych w zakresie organizacji imprez o zasięgu ogólnopolskim.

08.05.2014

więcej...

 

Zaproszenie na majowe spotkanie grupy wsparcia

W dniu 8 maja 2014 r. (czwartek) o godzinie 16.00 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie (sala nr 12) odbędzie się kolejne spotkanie grupy wsparcia dla rodzin zastępczych. Tematem spotkania będzie jak chronić dzieci przed zagrożeniami w internecie. Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny zastępcze do udziału w spotkaniu.

07.05.2014

więcej...

 

Polska Biega w Kościerzynie

Impreza „Polska Biega w Kościerzynie”  organizowany jest dnia 17 maja 2014 r. w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega” promującej zdrowy styl życia poprzez bieganie. Impreza sportowa przyciąga do rywalizacji, współzawodnictwa, solidarności i radości wszystkie pokolenia.Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Akcji oraz do zgłoszenia się do dnia 15 maja 2014 r. do sekretariatu Centrum Administracyjnego Placówe Opiekuńczo-Wychowawczych przy ul. Krasickiego 4/4 w Kościerzynie.

Regulamin Akcji "Polska Biega w Kościerzynie"

Karta zgłoszenia

Oświadczenie Biegacza

Oświadczenie Rodzica Biegacza

07.05.2014

więcej...

 

V Zaczarowany Dzień Dziecka Niepełnosprawnego

1 czerwca 2014 roku będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji zapraszamy dzieci niepełnosprawne i ich opiekunów do samego serca Borów Tucholskich – jednego z najzdrowszych zakątków Polski – Centrum Rehabilitacyjno -Rekreacyjnego „Dobry Brat” w Osieku. Szczegółowe informacje w załączeniu:

Zaczarowany Dzień Dziecka Niepełnosprawnego w Osieku

07.05.2014

więcej...

 
stworzone przez: derwi.pl
© PCPR Kościerzyna - archiwum.pcprkoscierzyna.pl