Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

KościerzynaPCPR Kościerzyna

Powiat Kościerski - Serce Kaszub BIP Warsztat terapii zajęciowej Dom pomocy społecznej w Cisewiu Centrum Administracyjne Placówek - Opiekuńczo - Wychowawczych Dom pomocy społecznej w Stawiskach Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko Dolina Tęczy OHP Elektroniczna skrzynka podawcza

Stowarzyszenie Dolina Tęczy

Przygotowania do Świąt w Stowarzyszeniu

Już niedługo Święta…. Z tej okazji intensywne przygotowania trwają również w Stowarzyszeniu Rodzicielstwa Zastępczego "Dolina Tęczy”. Obecnie jego członkowie przygotowują oryginalne, własnoręcznie wykonane ozdoby, którymi obdarzą osoby, które wspierają ich działalność w ciągu roku. Prezenty zostaną wręczone w przyszłym tygodniu.

09.12.2016

więcej...

 

Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych "Dolina Tęczy" pomaga Kornelkowi

Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego "Dolina Tęczy " włączyło się w akcję zbierania funduszy na operację dla chłopca chorującego na nowotwór złośliwy oka. W minioną niedzielę tj. 4 grudnia, wraz z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich z Nowego Klincza, rodziny zastępcze uczestniczyły w festynie zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Nowym Klinczu. Członkowie Stowarzyszenia przygotowali na ten dzień domowe ciasteczka, kolorowanki dla najmłodszych oraz piłki, które następnie zostały przeznaczone na licytację. Piłki zostały podpisane przez zawodników drużyn: GKS Kościerzyna i Bytowia Drutex. Zebrane środki ze sprzedaży wyrobów i przetworów oraz licytacji zostaną przekazane na rzecz Kornelka.

06.12.2016

więcej...

 

"Pamiętamy..."

„Pamiętamy…” – pod takim tytułem odbyła się akcja porządkowania nagrobków, zorganizowana przez Stowarzyszenie Rodzin zastępczych „Dolina Tęczy” w Kościerzynie. Kilkoro wychowanków rodzin zastępczych wraz z opiekunami sprzątało miejsca wiecznego spoczynku, rzadko odwiedzane obecnie przez innych. Niewątpliwie była to doskonała lekcja okazywania szacunku zmarłym jak również historii. Bowiem niektóre z grobów należą do ofiar II wojny światowej.

03.11.2016

więcej...

 

Konkurs Plastyczny pt. "Ozdoba Wielkanocna" - 2014 r.

Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych "Dolina Tęczy" zaprasza wszystkie rodziny zastępcze i wychowanków tychże rodzin do udziały w konkursie plastycznym pt. "Ozdoba Wielkanocna". Prace należy dostarczyć w terminie do 4 kwietnia 2014 r. do pokoju nr 16 Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, przy ul. Krasickiego 4 w Kościerzynie.

Sczegółowe informacje znajdą Państwo w Regulaminie poniżej:

   Regulamin Konkursu Plastycznego "Ozdoba Wielkanocna" - 2014 r.

03.03.2014

więcej...

 

Spotkanie Grupy Wsparcia

6 lutego o godzinie 16:00 odbyło się spotkanie grupy wsparcia rodzin zastępczych na których p. Bogusława Bednarek zrobiła pokaz robienia palm wielkanocnych. Spotkanie to cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Wszyscy uczestnicy spotkania pragną złożyć serdeczne podziękowania pani Bogusi Bednarek za przekazanie nam umiejętności oraz za miłą atmosferę.

Na kolejnym spotkaniu rodzin zastępczych które odbędzie się 6 marca o godzinie 16:00 będziemy malować figury gipsowe, które wystawimy na kiermaszu wielkanocnym. Wszystkie chętne rodziny zastępcze serdecznie zapraszamy.

25.02.2014

więcej...

 
stworzone przez: derwi.pl
© PCPR Kościerzyna - archiwum.pcprkoscierzyna.pl