Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

KościerzynaPCPR Kościerzyna

Powiat Kościerski - Serce Kaszub BIP Warsztat terapii zajęciowej Dom pomocy społecznej w Cisewiu Centrum Administracyjne Placówek - Opiekuńczo - Wychowawczych Dom pomocy społecznej w Stawiskach Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko Dolina Tęczy OHP Elektroniczna skrzynka podawcza

Aktualności

Wręczenie prezentów gwiazdkowych

Okres Świąt Bożego Narodzenia skłania do refleksji i zadumy oraz do innego spojrzenia na drugiego człowieka. Jest to czas dobroci, dobrych uczynków i prezentów. 23 grudnia 2008 r. również Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie uczestniczyło w akcji przekazywania paczek świątecznych rodzinom z terenu Powiatu Kościerskiego.

03.04.2009

więcej...

 

Uroczyste zakończenie projektu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie w dniu 15 grudnia 2008r. uroczyście zakończyło działania przewidziane na 2008r, w realizowanym projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

14.04.2009

więcej...

 

Bal Mikołajkowy

Dnia 12 grudnia 2008 r. w Kościerzynie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie – Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny wespół ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom z Placówek Socjalizacyjnych mające swoją siedzibę przy ul. Krasickiego 4 zorganizowali Bal Mikołajkowy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dla dzieci z rodzin zastępczych i Zespołu opiekuńczo – wychowawczego „Wesoła Gromadka”.

14.04.2009

więcej...

 
stworzone przez: derwi.pl
© PCPR Kościerzyna - archiwum.pcprkoscierzyna.pl