Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

KościerzynaPCPR Kościerzyna

Powiat Kościerski - Serce Kaszub BIP Warsztat terapii zajęciowej Dom pomocy społecznej w Cisewiu Centrum Administracyjne Placówek - Opiekuńczo - Wychowawczych Dom pomocy społecznej w Stawiskach Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko Dolina Tęczy OHP Elektroniczna skrzynka podawcza

Aktualności - Udział PCPR w debacie ...

Udział PCPR w debacie społecznej

powrót

Udział PCPR w debacie społecznej

W dniu 17 października przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie wzieli aktywny udział w debacie społecznej, podczas której poruszono zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, patologii społecznych na terenie powiatu kościerskiego. Pracownik PCPR zaprezentował ofertę pomocy dla rodzin  i indywidualnych klientów. Debata odbyła się w sali konferencyjnej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie.
Organizatorem przedsięwzięcia była Komenda Powiatowowa Policji w Kościerzynie.

Działalność instytucji w zakresie wspierania rodzin zagrożonych patologią zaprezentowali Wiesława Marcinkowska, wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Kościerzynie, Rafał Mikołajczyk z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kościerzynie, Alicja Kreft z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Lucyna Cieszyńska  z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kościerzynie, Piotr Kwidzyński z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Wystąpienia wszystkich gości podsumował Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie  mł. insp. Andrzej Czaja.

 
 
Autor: A.K.
ostatnia modyfikacja dnia 25 Października 2013
stworzone przez: derwi.pl
© PCPR Kościerzyna - archiwum.pcprkoscierzyna.pl