Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

KościerzynaPCPR Kościerzyna

Powiat Kościerski - Serce Kaszub BIP Warsztat terapii zajęciowej Dom pomocy społecznej w Cisewiu Centrum Administracyjne Placówek - Opiekuńczo - Wychowawczych Dom pomocy społecznej w Stawiskach Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko Dolina Tęczy OHP Elektroniczna skrzynka podawcza

Aktualności - KOMUNIKAT dla osób zainteresowanych ...

KOMUNIKAT dla osób zainteresowanych realizacją pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2014 roku

powrót

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie informuje, iż Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2014 roku.

Obecnie w Funduszu trwają jeszcze intensywne prace dotyczące modyfikacji dokumentu pn. „Zasady dotyczące wyboru, dofinansowania i rozliczania wniosków o dofinansowanie w ramach modułu I i II pilotażowego programu „Aktywny samorząd”.
Termin składania wniosków oraz formularze druków, zostaną zamieszczone na stronie internetowej i będą dostępne w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie, po podpisaniu umowy przez Powiat Kościerski z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Zapraszamy osoby niepełnosprawne do zapoznania się treścią kierunków działań pilotażowego programu "Aktywny samorząd" w 2014 roku pod adresem www.pfron.org.pl w zakładce "Aktywny samorząd" oraz wyrozumiałość  i cierpliwość w oczekiwaniu na wyznaczenie terminu przyjmowania wniosków.

 
Autor: A.K.
ostatnia modyfikacja dnia 28 Stycznia 2014
stworzone przez: derwi.pl
© PCPR Kościerzyna - archiwum.pcprkoscierzyna.pl